Hyundai záruka

Záruky

Záruky

Hyundai záruka je trikrát výhodnejšia

Hyundai prichádza s jedinečným programom „5 rokov záruky a výhod“, ktorý sa postará nielen o vaše nové auto, ale aj o vás. Náš program vám prináša nasledujúce výhody:

Hyundai záruka

Záruka 5 rokov

Bez obmedzenia najazdených kilometrov

Asistenčná služba 5 rokov

Trvá rovnako dlho ako 5-ročná záruka. Asistenčná služba zahŕňa minimálne bezplatné volanie na linku pomoci, odtiahnutie vášho auta do najbližšieho autorizovaného servisu Hyundai. Platí na Slovensku aj v zahraničí. Bližšie informácie o službe aj ďalších výhodách nájdete tu.

Zvýhodnená prehliadka a diely až 5-krát

Zľava 5x 5 % na prácu a originálne náhradné diely Hyundai pre pravidelnú údržbu. Znamená to, že pri najazdení do 30 000 km ročne máte túto zľavu až na 5 rokov.

Záručná lehota 5 rokov bez obmedzenia najazdených km platí na všetky vozidlá okrem vozidla H-1, na ktoré sa vzťahuje 3-ročná záruka.

* Hyundai 5-ročná a 3-ročná záruka bez obmedzenia počtu najazdených km sa vzťahuje len na vozidlá Hyundai pôvodne predané cez autorizovaného predajcu Hyundai podľa podmienok uvedených v garančnej knižke. V prípade otázok sa obráťte na svojho miestneho autorizovaného predajcu Hyundai.

Hyundai záruka

Na čo sa vzťahuje 5-ročná záruka?

Záruka sa vzťahuje na celé vozidlo, okrem tzv. „rýchlejšie opotrebovateľných“ dielov, čo sú napr. žiarovky, brzdové doštičky, filtre.

  • Záruka na akumulátor a „rýchlejšie opotrebovateľné“ diely je 2 roky od dátumu kúpy alebo prvého použitia vozidla.
  • Záruka na karosériu proti prehrdzaveniu áut trvá 12 rokov od dátumu kúpy alebo prvého použitia vozidla. Vozidlo H-1 (osobná alebo nákladná verzia) má záruku na neprehrdzavenie 10 rokov.
  • Záruka na zabudované autorádio je 3 roky od dátumu kúpy alebo prvého použitia vozidla.
  • Hyundai tiež ponúka zadarmo 5x aktualizáciu mapových podkladov pre zabudovanú navigáciu počas celej 5-ročnej záruky.
Muž telefonuje

Čo potrebujem pre zachovanie záruky?

Pre zachovanie záruky je potrebné vykonávať pravidelné servisné prehliadky a kontroly karosérie a podvozku podľa predpisu výrobcu a tieto mať potvrdené v Garančnej knižke. Servisné prehliadky, údržbu a kontroly hradí majiteľ vozidla. Pri dodržaní záručných podmienok bezplatne odstránime výrobnú chybu, ku ktorej došlo pri bežnej prevádzke vozidla.

Podrobné informácie o podmienkach záruky nájdete v garančnej knižke dodávanej k novému vozidlu. Dobre si ju preštudujte.

* Pre komerčne používané vozidlo (taxi, vozidlo autopožičovne a pod.) je záručná doba 3 roky alebo doba do najazdenia 100 000 kilometrov podľa toho, čo nastane skôr.