Z pódia na ihrisko

Kapela BTS, ktorá má v našom v Team Century číslo 7, je v súčasnosti jednou z najvplyvnejších kapiel na svete. Sedemčlenná kapela z Južnej Kórey oficiálne vstúpila na svetovú scénu v roku 2013. Odvtedy vzali svet útokom a nielen na pódiách!

Všetci siedmi členovia BTS oblečení v tričkách Hyundai Team Century s nápisom Goal of the Century na prednej strane.

BTS.

Skupina nominovaná na cenu Grammy už mnoho rokov zapája svojich fanúšikov, takzvanú ARMY, aj do mnohých sociálnych projektov. V roku 2021 odohrali v centrále OSN v New Yorku špeciálnu verziu svojho hitu Permission to Dance ako Special Presidential Envoy for Future Generations and Culture (Špeciálny prezidentský vyslanec pre budúce generácie a kultúru).
All 7 BTS members wearing Hyundai Team Century shirts with number 7 on the back.

Team Century.

Kapela BTS bezpochyby zmenila nielen hudobnú scénu, ale aj svet. A práve v tomto príbehu teraz chcú pokračovať spolu s Team Century. Stretli sme sa s kapelou, aby sme sa dozvedeli viac o ich najväčšom cieli a o tom, čo pre nich znamená Goal of the Century a ich číslo dresu.

FAQ

 1. Člen BTS Jimin v tričku Hyundai Team Century s nápisom Goal of the Century na prednej strane.

  Jimin:

   "Myslím, že najlepší gól padne na Majstrovstvách sveta FIFA™ 2022. Som nadšený, že na Majstrovstvách sveta FIFA™ 2022 uvidím fantastické góly. Veľa zaujímavých gólov padlo aj na Majstrovstvách sveta FIFA™ 2002 v Kórei/Japonsku."
 2. Člen BTS Jin v tričku Hyundai Team Century s nápisom Goal of the Century na prednej strane.

  Jin:

  "Pre mňa boli Majstrovstvá sveta FIFA™ 2002 skutočne pôsobivé, najmä keď Ahn Jung-Hwan nezabudnuteľne strelil víťazný gól. Bol to pre mňa naozajstný futbal, pretože, hoci som bol malý chlapec, nemohol som na túto udalosť zabudnúť."
   
 3. Člen BTS J-hope v tričku Hyundai Team Century s nápisom Goal of the Century na prednej strane.

  J-hope:

  "Ako Kórejčan nemôžem zabudnúť na Majstrovstvá sveta FIFA™ 2002."
 4. Člen BTS RM v tričku Hyundai Team Century s nápisom Goal of the Century na prednej strane.

  RM:

   "Nechcem sa veľmi opakovať, ale áno, Majstrovstvá sveta FIFA™ 2002 bol pôsobivé, najmä gól, ktorý po spracovaní hrudníkom strelil Park Ji-Sung. Úprimne povedané, videl som to príliš mnohokrát. Keďže sme sa narodili v 90. rokoch, boli pre nás určite nezabudnuteľné Majstrovstvá sveta FIFA™ 2002"
 1. Člen BTS Jimin v tričku Hyundai Team Century s nápisom Goal of the Century na prednej strane.

  Jimin:

  "Chceme vám ukázať oveľa viac, aby ste s automobilkou Hyundai a Team Century dosiahli Goal of the Century, takže, prosím, sledujte, čo príde."
   
 2. Člen BTS Jin v tričku Hyundai Team Century s nápisom Goal of the Century na prednej strane.

  Jin:

  “Vytváranie trvalo udržateľného sveta už nie je iba úlohou pre jednu osobu. Je to cieľ tohto storočia, ktorý môže každý dosiahnuť vďaka solidarite."
   
 3. Člen BTS Suga v zelenom tričku Hyundai Team Century v kombinácii so sivou mikinou.

  SUGA:

  "Kapela BTS sa stala členom Team Century, aby spolu s automobilkou Hyundai a celou spoločnosťou pomohla dosiahnuť trvalo udržateľný svet."
Člen BTS RM v tričku Hyundai Team Century s nápisom Goal of the Century na prednej strane.

RM:

“Milujem pestovať rastliny. Mojím cieľom storočia je vytvoriť zelený les, životné prostredie a odovzdať Zem ďalšej generácii. Rovnako ako sa mi páči Zem a teším sa z nej, chcem odovzdať krásnu prírodu aj ďalšej generácii. To je môj Goal of the Century.”
Člen BTS J-hope v tričku Hyundai Team Century s nápisom Goal of the Century na prednej strane.

J-hope:

„A nie je to nádej, ktorú máme všetci? Nádej nás núti snívať, ale v súčasnosti sa zdá, že nádej postupne po celom svete stráca lesk. Sen o zajtrajšku je často hnacou silou života dnes. Náš Goal of the Century umožňuje budúcim generáciám snívať a žiť dnes.“
Člen BTS V v tričku Hyundai Team Century s nápisom Goal of the Century na prednej strane.

V:

„Som nadšený myšlienkou solidarity pre trvalú udržateľnosť, ktorá je jadrom kampane Hyundai k Majstrovstvám sveta FIFA™ 2022. Keď uvažujete o Majstrovstvách sveta FIFA™, tak pri spájaní sa sveta vám príde na myseľ solidarita. Takže pre tento projekt sa snažíme o to, aby sme ukázali a priniesli vlastný pohľad na solidaritu BTS.“
Člen BTS Jung Kook v tričku Hyundai Team Century s nápisom Goal of the Century na prednej strane.

Jung Kook:

 „Je mi cťou zapojiť sa do tohto zmysluplného projektu Hyundai a som nadšený, že som sa spojil s naším kapitánom Gerrardom. Splnením svojich úlohy by sme chcelo dopomôcť ľuďom zjednotiť sa za Goal of the Century, a urobíme pre to maximum!“
Dres Hyundai Team Century pre BTS s číslom 7.

Jimin:

„Číslo 7 je pre nás ako skupinu najdôležitejším. Samozrejme, v prvom rade preto, že nás je 7 členov. Ale je za tým oveľa viac. Každý z nás má svoju vlastnú jedinečnú schopnosť. Tieto silné stránky sa však skutočne stanú silou, až keď ich dáme dokopy. To je tiež dôvod, prečo sme sa spolu dostali tak ďaleko — pretože každý z nás prispel všetkým, čo dokáže. Preto bolo od začiatku jasné, že 7 vystihuje BTS ako žiadne iné číslo.“

„Ale tieto silné stránky sa stanú skutočne silnými, až keď ich spojíme navzájom. To je aj dôvod, prečo sme to spolu dotiahli tak ďaleko – pretože každý z nás prispel tým, čím mohol. Preto nám bolo od začiatku jasné, že 7 reprezentuje BTS ako nijaké iné číslo.“

Spoznajte ostatných hráčov Team Century.