Nový TUCSON s bonusom do 2 500 €

KONA s Letnými Cool benefitmi

KONA s extra zľavou 500 € a zimnými kompletmi v hodnote 1 000 € zadarmo

Obľúbené SUV Hyundai KONA môžete počas letných mesiacov získať s novými atraktívnymi benefitmi a bez čakania.

Akcia Letné Cool benefity prináša vybrané skladové vozidlá KONA s cenníkovým bonusom 1 500 EUR, dodatočnou zľavou 500 EUR a sadou zimných kompletov (zimné pneumatiky, oceľové disky, TPMS snímače) v hodnote 1 000 EUR!

V ponuke nájdete vozidlá KONA s motorom 1,0 T-GDi aj s výkonnejším 1,6 T-GDi, autá s pohonom len predných ale aj všetkých štyroch kolies, vo výbavách Comfort, Family, Style a dokonca aj N Line+. Vyberte si vaše novučičké SUV KONA s novými Letnými Cool benefitmi, ktoré je pripravené na okamžitý odber bez čakania!

Hyundai KONA
Celkové zvýhodnenie
3 000
Akcia „KONA - Letné Cool benefity“ prináša:
  • 1 500 € cenníkový bonus
  • 500 € dodatočná mimoriadna zľava
  • 1 000 € sada zimných kompletov zadarmo:
    • zimné pneumatiky Hankook 205/60 R16H XL W320
    • oceľové disky 6.5Jx16 (J9H40AK000)
    • originálne snímače tlaku v pneumatikách (TPMS)
  • 3 000 € celkové zvýhodnenie

Táto akcia na vybrané skladové vozidlá KONA sa predlžuje do 30.09.2021 alebo platí do vypredania zásob.

Vyhradenie práva na zmeny
Všetky informácie na stránke sú dočasné, podliehajú zmenám bez predchádzajúceho upozornenia a slúžia len na účely predbežného oznámenia. Možné odchýlky v zobrazení farieb vozidla sú spôsobené obmedzeniami technológie grafického zobrazenia. Zobrazené produkty sa zhodujú s ponukou a s radom vybavenia pre európske trhy. Vozidlá zobrazené na stránke môžu byť vybavené dodatočným príplatkovým vybavením a na stránke nemusia byť uvedené všetky modelové verzie. Spoločnosť Hyundai Motor Czech s.r.o., org. zl. Slovakia si vyhradzuje právo na vykonanie zmien v špecifikáciách a v obsahu vybavenia bez predchádzajúceho upozornenia. Podrobnosti sa dozviete u predajcu vozidiel Hyundai a v cenníkoch.